Центр довгострокової опіки SENI  NZOZ

Центр довгострокової опіки SENI NZOZ

"під дбайливою опікою"

Персональна опіка над недієздатними особами у домашніх умовах та консультації для їх сімей.

Центр пропонує професійний догляд та допомогу в домашніх умовах за особами фізично та розумово неповноцінними, похилого віку, недієздатними та одинокими. Допомогу надають професійні медичні опікуни, медсестри, фізіотерапевти, психологи і терапевти. Широкий спектр допомоги, що надається, враховує індивідуальні потреби кожного клієнта. Співробітники Центру допомагають як лежачим та недієздатним людям, які повністю залежать від інших та потребують постійного медичного догляду, так і тим, хто активний і самостійний, але потребує спілкування та допомоги у виконанні повсякденних справ.

історія бренду

seni_nzoz_2010.jpg
2010
Початок
Центр Довготривалої Опіки Seni заснований у відповідь на потреби сімей неповносправних осіб, які не можуть забезпечити їм професійний догляд, потребують відпочинку чи короткотривалої допомоги.
seni_nzoz_2010.jpg
2010
Початок

Європейський центр довготривалої опіки розширює свою діяльність: з метою надання допомоги сім'ям, у яких є недієздатні люди, створюється Центр довгострокової опіки Seni - непублічна установа, що пропонує професіональний догляд вдома.

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.