Kanion
brandViewProd
kanion_2006.jpg
kanion_2.jpg
kanion_1.jpg

Kanion

"жага відкриттів"

Косметичні засоби для чоловіків для догляду за обличчям, тіла та волосся

KANION - це чотири сучасні лінії для чоловіків - парфумерія та косметика для догляду: CLASSIC, GOLD, BLACK і SILVER. Дозволяють зберегти відчуття свіжості протягом усього дня завдяки оригінальним та стійким ароматам. Забезпечують ефективний захист шкіри та комфортний догляд.

історія бренду

kanion_1919.jpg
1919
Hugo Güttel
Двоє підприємців Хуго Гюттель та Юзеф Вуйтович створюють Фабрику мила та косметики "Hugo Güttel" в м. Лодзь.
kanion_1929.jpg
1929
Pixin
Змінюються назва компанії, тепер вона звучить як: Hugo Güttel PIXIN. У цей же час проходить процес популяризації виробів, в тому числі стартує виробництво мила для гоління.
kanion_1935.jpg
1935
Вода Prastara

Фабрика знаходиться в одноповерховій будівлі, де немає основної інфраструктури (води та газу), але тим не менш на той період вона являлася великим підприємством зі штатом більш ніж 40 працівників. В асортименті основною категорією являються парфумерні вироби. У цей же час була створена рецептура і виробництво відомої туалетної води Prastara.

kanion_1991.jpg
1991
Поява бренду Kanion

Глобальні зміни у країні змінили і бізнес. Фабрика розпочала випускати косметику для чоловіків під торгівельною маркою KANION. Це туалетна вода, дезодорант, гель для душу і косметика після гоління.

kanion_1993.jpg
1993
Польща Сьогодні
Продукція KANION отримала нагороду Teraz Polska (Польща Сьогодні), приз за найкращі польські вироби.
kanion_2006.jpg
2006
Покращення
Ребрендинг марки та дизайну упаковки. Крім того, змінилися рецептури більшості виробів.
kanion_2009.jpg
2009
Конкурс фотографії
Відбувся конкурс фотографії "КANION- ЖАГА ВІДКРИТТІВ". Автор найцікавіших фотографій з подорожей виграв повну пригод експедицію у Каньйон Верден.
kanion.png
2017
Kanion
Kanion це чудовий вибір для чоловіків, які цінують у косметиці ефективну дію та класичні аромати. Косметика Kanion доступна у двох варіантах - Classic та Gold. Пропозиція постійно включає в себе креми для гоління, туалетну воду та лосьони після гоління.

асортимент

  • Kanion
  • Kanion Classic
  • Kanion Gold
  • Kanion Black
  • Kanion Silver

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.