Eva Natura
brandViewProd
zelegzotyczny_eva.jpg
eva_3.jpg
eva_therapy.jpg

Eva Natura

"освіжаюча сила природи"

Косметичні засоби для жінок по догляду за обличчям, тілом та волоссям

EVA NATURA - косметичні засоби, на виробництво яких нас надихнула сама природа. Вони створені для жінок, які піклуються про свою зовнішність, за допомогою використання косметики на основі натуральних компонентів, насичених живильною силою природи.

історія бренду

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel
Двоє підприємців Хуго Гюттель та Юзеф Вуйтович створюють Фабрику мила та косметики "Hugo Güttel" в м. Лодзь.
pollena_1929.JPG
1929
Pixin
Змінюється назва компанії, тепер вона звучить: Hugo Güttel PIXIN. У цей же час проходить процес популяризації виробів, а також початок виробництва мила для гоління.
pollena_1939-1945.jpg
1939
Розвиток продукції
1939-1945 рр. під час окупації фабрика продовжувала розвиватися (виготовляли в основному мило та пральний порошок).
pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva
Вперше звучить назва pollena eva (полена ева)
certyfiikat.jpg
1996
Сертифікат ISO 9001
У 1996 компанія отримала сертифікат ISO 9001, який підтверджує відповідність міжнародним стандартам якості.
pollena_1996.jpg
1996
Eva Natura Len

У період трансформації відбулося багато важливих для фабрики подій, які посприяли швидкому розвитку та розширенню ринкового асортименту. У середині 90-х років були введені популярні серії косметики eva natura з біокомплексом льону та янтарю.

pollena_1996-2002.jpg
1996
Нагороди
1996-2002 Особливі рецептури і привабливий дизайн нових лінійок eva natura з біокомплексом льону та янтарю посприяли тому, що з моменту їхньої появи на ринку, вони користувалися незмінним визнанням клієнтів, завоювали нагороди на багатьох конкурсах та міжнародних виставках. Тричі отримували золоту медаль на Всесвітній Виставці Винаходів та Інновацій "Еурика" у Брюселі і двічі приз "Teraz Polska" (Польща Сьогодні, приз за найкращі польські вироби).
pollena_2006.jpg
2006
Польські трави
Удосконалюється рецептура шампунів eva natura для волосся (були додані екстракти польських трав). Вводиться нова серія шампунів - eva natura ІНТЕНСИВНИЙ ДОГЛЯД:ЛЬОН, ЯНТАР, КЕРАМІДИ Р, ТРИКЕНОЛ.
pollena_2008_2.jpg
2008
Перлина косметичного ринку
Косметичні засоби в асортименті тепер поділені на вікові категорії. Серія eva natura комфорт для молодої шкіри 18+ отримала приз perła rynku kosmetycznego (перлина косметичного ринку).
2009.png
2009
Лавандова лінія EVA NATURA отримала престижну нагороду
Нагорода Культовий Концепт від Косметичного журналу за лінію "Лавандовий релакс". Журі конкурсу оцінило косметику за її позитивний ефект водночас на тіло і душу, за допомогу у відновленні рівноваги, яка так потрібна у повсякденному житті.
pollena_2011.jpg
2011
Екзотичні гелі
Розширення лінійки гелів для душу, з'явилося 4 нових екзотичних продукта з надзвичайним ароматом: фрукт гої, індійський лотос, Monoi de Tahiti, фрукт ної.
2012.png
2012
Herbal Garden
Пропозицію збагачено лінією засобів по догляду за обличчям Herbal Garden. Завдяки різноманіттю рослин у складниках ця лінія дуже легко знайшла своє місце на полицях для продажу.
qltowy.jpg
2016
Культова концепція
F.K. Pollena- Еwа S.A. отримує нагороду у категорії Культова Концепція "Qltowy Koncept" за Комплексний Догляд за Шкірою - серію гелів для миття тіла Eva Simple. Нагороду отримав пан Цезари Біяк - голова правління F.K. Pollena- Ewa S.A.
2016.jpg
2016
Eva Dermo
Асортимент розширено радикально новою /революційною косметичною лінією EVA DERMO, розробленою для людей із сухою та дуже чутливою до дії зовнішніх факторів шкірою.
2017.jpg
2017
Представницею марки EVA DERMO стала Пауліна Крупінська, колишня міс Польща, а на даний момент -відома телеведуча.

асортимент

  • Eva Natura - косметика для догляду за обличчям, тілом та волоссям
  • Eva Natura for Teens - косметика для догляду для підлітків
  • Eva Sun - косметика для захисту шкіри від сонця та після засмаги
  • Eva Medica - спеціальна косметика для догляду
  • Adent - зубна паста
  • Loose - туалетна вода для молодих чоловіків та жінок
  • Eva - туалетна ароматизована вода та дезодоранти

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.