Bella Cotton
brandViewProd
coton_2.jpg
cotton.jpg

Bella Cotton

"з піклуванням про шкіру"

Широкий асортимент продукції з бавовни для щоденного догляду для всієї сім'ї

Під торговою маркою bella cotton представлені вироби з бавовни. Розпочавши виробництво лише з одного найменування ватних паличок, ватних подушечок та кульок, вже сьогодні bella cotton має широкий та різноманітний асортимент. Це декілька різновидів ватних подушечок у різних цінових сегментах, ватних паличок, вати, а також кольорових ватних кульок.

історія бренду

bawelna_1993.jpg
1993
Початок

Початок виробництва та продажу бренду bella Cotton. Найперший виріб в асортименті - вата з бавовни в упаковці 100 г. На польському ринку цей товар до сьогодні користується широкою популярністю і займає провідні позиції.

bawelna_1994_1.jpg
1994
Подушечки з вати

Асортимент bella cotton розширюється: диски з вати, кульки та гігієнічні палочки.

bawelna_1996.jpg
1996
Перев`язувальна вата

Асортимент bella cotton розширюється: розпочинається виробництво перев`язувальної вати. Завдяки поєднанню віскозних та бавовняних волокон, вата має здатність більше поглинати та є зручною у використанні.

bawelna_2004.jpg
2004
подушечки з вати

Подушечки з вати розпочинають виготовляти за новою технологією Water Jet, яка забезпечує їм надзвичайну м`якість та ніжність. Тепер ці вироби ідеальні для використання в косметичних, гігієнічних та медичних цілях.

bawelna_2006_1.jpg
2006
Жовта лінія
Новаторська серія виробів з бавовни - жовта лінія, у склад якої входять подушечки, палочки та вата. Нові косметичні подушечки покриті з однієї сторони м`яким бавовняним нетканим матеріалом, який дозволяє ще більш ефективно знімати макіяж. Зворотня сторона подушечки - це бавовна, структура якої ніжна та приємна на дотик.
bawelna_2010_1.jpg
2010
Bella Cotton Bio

2010 рік - відповідаючи на вимоги клієнтів, які намагаються жити в гармонії з природою, ми створили лінію виробів з органічної бавовни premium класу - bella cotton BIO, до якої входять 2 види подушечок з вати і гігієнічні палочки.

bawelna_2011.jpg
2011
Подушечки з закритими краями
На світовому ринку розпочинається продаж нового виробу для найбільш вимогливих клієнтів - подушечки з закритими краями.

асортимент

  • Bella Cotton - косметичні подушечки, косметичні подушечки з органічної бавовни, ватні палички, ватні палички з органічної бавовни, ватні кульки, вата перев'язувальна
  • Bella Cotton Care - ватні подушечки та ватні палички з екстрактами

перехід на сторінку бренду

  • ballacotton_small.jpg
    офіційний сайт
    http://

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.