CitoNet

CitoNet

"радимо з чистим сумлінням"

Центри послуг CitoNet спеціалізуються на процесах стерилізації, прання, прокату хірургічних інструментів, операційного одягу та постільної білизни.

CitoNet - торгова марка, під якою функціонують стерилізаційні Центри, які надають послуги медичним закладам - лікарням, медичним клінікам та салонам краси. Протягом більш ніж 10 років допомагає своїм клієнтам піклуватися про комфорт та безпеку персоналу та панцієнтів, а також зменшити витрати, пов'язані з функціонуванням закладу та трудовитратами.

історія бренду

citonet_2001.jpg
2001
Перший центр

Послуги стерилізації, які надаються під маркою CitoNet, доповнюють пропозицію TZMO. Перший Стерилізаційний Центр був створений в м. Лодзь, наступні відкрились через 3 роки в м. Бидгощ і Краків, а в 2006 році в м. Щецін.

citonet_2008.jpg
2008
Пральня
У м.Бидгощ була відкрита перша пральня під маркою CitoNet (направлена на медичний і косметичний ринки, а також на готелі та ресторани). Через ще один рік розпочинає роботу ще одна пральня - в м. Лодзь.
citonet_2011.jpg
2011
CitoNet в Поморському воєводстві
З другої половини 2011 Citonet надає послуги також в Поморському воєводстві після відкриття нової пральні в м. Забагно, недалеко від м. Тчев.
2016.png
2016
Велике відкриття CitoNet Warszawa
Це вже 6й Центр послуг Citonet у Польщі, який надає сучасні послуги в аутсорсингу прання, підготовці нестандартних стерильних наборів, комплектів медичних виробів, призначених під конкретні медичні процедури. На даний момент група TZMO має свої Центри Послуг CitoNet у Бидгощі, Щецині, Кракові, Лодзі, Забагно і Варшаві.

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.