Bella Baby Happy
brandViewProd
happy_3.jpg
happb_chust.jpg
happy_m.jpg
happy_2.jpg

Bella Baby Happy

"щастя починається з дитинства!"

Гігієнічні вироби та косметика для малюків

bella baby Happy - марка з обгрунтованою та перевіреною ринковою позицією. Спираючись на багаторічний досвід та сучасні технології виробництва, ми пропонуємо продукцію для задоволення потреб наших маленьких клієнтів та їх батьків. Благополуччя дитини, її здоров'я та правильний розвиток для нас на першому місці. Висока якість продукції bella baby Happy дозволила завоювати довіру та лояльність споживачів у багатьох країнах. Ми раді, що наша продукція допомагає батькам зробити щоденний догляд за малюком простим та приємним.

історія бренду

happy_1992_1.jpg
1993
Початок

Відповідаючи на потреби ринку виробів для дітей, що постійно розвивається, TZMO S.A. вводить в асортимент одноразові гігієнічні підгузники - bella baby (белла бейбі). З 1995 року підгузники bella baby (белла бейбі) доступні у 2 варіантах: для хлопчиків та дівчаток.

happy_2000_2.jpg
2000
3 розміри
2000 Початок історії бренду bella baby Happy. Перші підгузники bella baby Happy були доступні у 3 розмірах: MIDI, MAXI, JUNIOR.
happy_2001.jpg
2001
Повітропроникний ламінат

Це рік революційної зміни в конструкції одноразових гігієнічних підгузників для дітей - ламінат став "повітропроникним". Це був важливий крок на шляху підвищення комфорту під час використання.

happy_2002.jpg
2002
Розміри для найменших
Асортимент підгузників bella baby Happy розширився. З`явилися підгузники для найменших: NEWBORN і MINI. При цьому підгузники NEWBORN вже на той час мали спеціальний виріз в області пупка - інноваційне рішення, яке цінується мамами та акушерами до сьогодні.
happy_2004_1.jpg
2004
Before Newborn
Марка bella baby Happy поширює культуру по догляду за недоношеними дітьми та дітьми з недостатньою вагою. В асортименті з`являються підгузники bella baby Happy  BEFORE NEWBORN.
happy_2005.jpg
2005
Пелюшки

У конструкції підгузників з`являються еластичні застібки-липучки, а поглинаючий шар тепер збагачений суперабсорбентом з екстрактом зеленого чаю, який нетралізує неприємні запахи, зменшує ризик появи алергії та подразнень. Цього ж року асортимент виробів для дітей доповнюють пелюшки bella baby Happy.

happy_2007_1.jpg
2007
Вологі серветки
Врахувавши потреби споживачів, було розроблено та введено в асортимент ще 3 види вологих серветок: "шовк та бавовна", "молоко та мед", "сенсітів"
happy_2008_1.jpg
2008
Додаткові розміри

Інколи важко підібрати підгузник: один розмір вже малий, а інший ще завеликий. Аби уникнути складностей у підборі підгузників на кожному з етапів розвитку дитини, в асортимент bella baby Happy введено ще 2 додаткових розміри: MAXI PLUS і JUNIOR EXTRA.

happy_2010.jpg
2010
Інновації

Знову відбулися інноваційні зміни лінійки підгузників у розмірах: MAXI, MAXI PLUS, JUNIOR і JUNIOR EXTRA. Вони стали більш сучасними завдяки 3D Flexi system, яка забезпечує повну свободу руху малюка та надійний захист від протікань.

2012
Happy Natural Care
Впровадження лінії косметики Bella Baby Happy Natural Care. Ця продукція створена для чутливої дитячої шкіри із дбайливо підібраних складових, які захищають ніжну дитячу шкіру під час щоденного догляду.
2013
Одноразові нагрудники
Введення одноразових нагрудників Happy Lunch, які стали прекрасною альтернативою традиційним нагрудникам. Нагрудники мають липучки та спеціальну кишеньку, які захищають дитячий одяг від забруднень.
happy2016.png
2016
Оновлені підгузники для немовлят Happy
Впровадження оновленої версії дитячих підгузників Bella Baby Happy, завдяки якій були утворені дві системи догляду. Early Care System у розмірах від 0 до 2 враховує потреби наймолодших, а 360° comfort system піклується про комфорт та свободу рухів старших діток у розмірах з 3 до 6.

асортимент

  • Bella Baby Happy - підгузники для дітей, косметика для дітей, вологі серветки
  • Bella Baby Delfi - косметика для дітей
  • Bella Mamma - продукти для мам
  • Bella Baby Happy Natural Care - вологі серветки та косметика

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.