Tricomed

Tricomed

"сучасні технології для медицини"

Сучасні технології для медицини. Широка гама медичних імплантів, сучасних перев'язувальних матеріалів, виробів для реабілітації та допоміжних матеріалів для хірургії.

Компанія TRICOMED існує з 1959 року і являється виробником біоматеріалів та перев'язувальних засобів, використовуючи свій потенціал та знання на користь пацієнтів протягом більш ніж 50 років. Продукція TRICOMED використовується в судинній, загальній, торакальній та нейрохірургії, в ортопедії, при лікуванні ран та опіків. На даний момент досягненнями фірми є декілька десятків патентів, нагород, але перш за все, це чільне місце серед небагаточисельних виробників біоматеріалів у світі.

історія бренду

tricomed_1959.jpg
1959
Початок
Створення Підприємства Медичних Виробів при Центральній Лабораторії Трикотажу в м. Лодзь, яке дало початок теперішній фірмі TRICOMED SA.
tricomed_1961.jpg
1961
Успіх
Початок діяльності фірми - це відразу великий успіх: було застосовано перший польський судинний протез виробництва Tricomed (після 2 років аналогічної операцї у США) - пацієнт прожив з ним 45 років, помер коли йому було 76 років.
tricomed_2003.jpg
2003
Фінансова Група
Tricomed вступив до фінансової групи TZMO, що дозволило збільшити можливості розвитку і здобути відчуття стабільності.
6.jpg
2010
Нагорода за Codubix® 3D - черепний протез, зроблений на індивідуальне замовлення, як за найбільш іноваційний продукт Року у Польщі. Нагорода була присуджена Інститутом Економічних наук при Польській Академії Наук.
tricomed_2010.jpg
2010
Новий статус
Tricomed отримав статус Центру Дослідження і Розвитку. Це дуже важливий інструмент для досягнення нових значних успіхів і, передусім, - наближення до провідних світових медичних концернів.
7.jpg
2011
Нагорода за урологічну стрічку Dallop® NM як за найбільш іноваційний продукт в Польщі у 2011 р. Нагорода була присуджена Інститутом Економічних наук при Польській Академії Наук.
2012.jpg
2012
Tricomed SA став переможцем нагороди "Іноватори 2012" щотижневого журналу "Wprost" у категорії Фармація/Медицина.
10.jpg
2013
Почесна медаль Міжнародної бельгійської іноваційної виставки за Tromboguard® - пов'язку для надання першої допомоги та лікування травм.
2013v2.jpg
2013
Економічна премія Лодзького воєводства у категорії "Іновація" для Tricomed SA.
2013.jpg
2013
Польська Іноваційна Нагорода для Tricomed SA, присуджена Польською Агенцією Підприємництва.
skan-nagroda-MTŁ.png
2016
1ша нагорода за ультралегкі сітки для підтримування гриж - найбільш іноваційний продукт, представлений на 3й Торговій Виставці Текстильних Технологій INNOVATEX 2016 у Лодзі (Польща)
optomesh-UL.jpg
2016-2017
У 2016 розпочато впровадження нових іноваційних ультралегких сіточних виробів. Асортимент продукції включає вже наявні сітки для грижі Optomesh® ULTRALIGHT та урологічну стрічку Dallop® NM ULTRALIGHT, яка з'явиться у постійному продажу у 2017 році. Триває робота над наступними виробами.

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.