Европейський центр довгосторокової опіки

Европейський центр довгосторокової опіки

"з думкою про людей"

Навчання випускників середніх шкіл професії медичного опікуна та широка пропозиція у сфері навчання для опікунів та медичних кадрів.

Основними цілями ECOD являються: підвищення рівня знань та вдосконалень навичок медичних опікунів; формування правильного відношення до питань зміцнення здоров'я, профілактики захворювань та методів їх лікування; інтеграція інвалідів та суспільства, заснована на принципах визнання та пошани, та дії, направлені на організацію повноцінної участі інвалідів у житті суспільства.

історія бренду

ecod_1998.jpg
1998
Перша конференція
Організовано першу Міжнародну Конференцію Довготривалої Опіки, яка стала найбільшою подібною освітньою подією в Польщі, присвяченою довготривалому догляду.
ecod_2000.jpg
2000
Медичний Інформаційний Центр
Створення Медичного Інформаційного Центру, який реалізує ряд освітніх ініціатив для медичного та опікунського персоналу, а також комплексні ініціативи для інвалідів.
ecod_2006.jpg
2006
Створення Європейського Центру Довготривалої Опіки
У відповідь на надзвичайну потребу у сфері освіти медичного та опікунського персоналу ми заснували Європейський Центр Довготривалої Опіки. Нашою метою є навчати персонал новій професії - медичного опікуна.
ecod_2006.jpg
2006
Seni Cup
Перше проведення Міжнародної Футбольної Ліги для недієздатних осіб SENI Cup - спортивної події для людей з інтелектуальною недостатністю, які проживають у будинках-інтернатах.
DSC01869 na www.JPG
2008
Відкриття школи медичних опікунів
у Торуні
sala w Byd.JPG
2012
Відкриття школи медичних опікунів
у Бидгощі
ecod_2006.jpg
2016
У нас вже близько 350 випускників
Ми дуже цікавимося їхніми долями. Практично всі знайшли роботу медичного опікуна в Польщі або закордоном. Багато хто з них продовжив здобувати освіту у вищих медичних закладах.

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.