Seni
brandViewProd
seni4.jpg
seni_1a.jpg
seni_2.jpg
seni_3.jpg

Seni

"комфорт кожного дня"

Поглинаючі вироби та спеціальні косметичні засоби для людей з інконтиненцією (нетримання сечі)

seni  - це засоби гігієни та спеціальна косметика для комплексного догляду за людьми, з проблемами нетримання сечі. Ми почали з одного виробу, зараз пропонуємо широкий асортимент продуктів, які постійно вдосконалюємо. Під маркою seni випускаються урологічні прокладки для жінок та вкладки для чоловіків, підгузники, поглинаючі трусики, гігієнічні пелюшки, спеціалізована косметика та додаткові вироби для догляду.

історія бренду

seni_1997_1.jpg
1997
Початок Seni

Початок історії бренду Seni. TZMO SA відгукнулося на потреби ринку у виробах з поглинаючою властивістю для захисту при інконтиненції. На польському ринку з'являються підгузники Super Seni.

seni_2001.jpg
2001
Seni Care

Розширений асортимент доповнює лінійка урологічних прокладок для жінок при легкому нетриманні сечі - Seni Lady, а також серія спеціальної косметики Seni Care для догляду за шкірою людей похилого віку з проблемами нетримання.

seni_2002.jpg
2002
Виставки

Вперше вироби Seni були представлені на найбільшій у Європі виставці довгострокової опіки Altenpflege у Ганновері. З того часу Seni присутні на даній виставці постійно.

seni_2003.jpg
2003
Інновації
Підгузники Seni стали ще кращими: тепер вони "повітропроникні" - паропроникний зовнішній шар надійно захищає від протікань водночас забезпечує вільне випаровування вологи з поверхні шкіри, що зменшує ризик виникнення подразнень, опрілостей та пролежнів.
seni_2004.jpg
2004
Латекс
Латексні елементи у виробах Seni замінює еластична пряжа без латексу. Завдяки цьому вироби Seni можуть використовувати люди, схильні до алергічних реакцій на латекс.
seni_2005.jpg
2005
Новий стандарт
Бренд Seni стає першим у світі, який має повний асортимент повітропроникних виробів. З цього моменту визначаємо новий стандарт - вироби високої якості за доступною ціною для всіх споживачів.
seni_2008.jpg
2008
Шар EDS
Вироби Seni знову удосконалюються - поглинаючий шар доповнює розподіляючий шар EDS (Extra Dry System), завдяки якому відчуття сухості та комфорт використання поглинаючого виробу збільшується.
seni_2011.jpg
2011
20 групп
Асортимент Seni охоплює 20 груп дерматологічно протестованих виробів для осіб з проблемами нетримання сечі. Ми постійно розвиваємо та удосконалюємо наші вироби аби допомогти споживачам у щоденних проблемах, пов'язаних з нетриманням сечі та опікою над хворими.
seseni.png
2014
Динамічний розвиток бренду іде в комплексі із оновленням іміджу. Саме тому ми вирішили оновити відомий логотип Seni. У вересні 2014 року ми розпочали поступову заміну логотипу на наших виробах, а також у маркетингових матеріалах, які рекламують бренд Seni. Якість Seni із оновленим лого залишається на найвищому рівні.
derm2.png
2015
Тому що шкіра не буде захищатися сама
Слідуючи за гаслом "Тому що шкіра не буде захищатися сама…" ми доповнили лінійку професійного догляду Seni Care двома новими продуктами: Живильним Кремом для Рук та Живильним Кремом для Стоп із відновлювальними властивостями. На даний момент пропозиція Seni Care складається з 16 різних продуктів, оформлених у новому графічному дизайні. Безпечність продукції Seni Care підтверджена позитивними результатами дерматологічних тестів, проведених незалежними лабораторіями.
premium.png
2016
Ми постійно працюємо, щоб переконатися, що наша продукція відповідає найвищим стандартам якості
Ми постійно працюємо, щоб переконатися, що наша продукція відповідає найвищим стандартам якості

асортимент

  • Seni - підгузники для дорослих
  • Seni Lady - урологічні прокладки для жінок
  • Seni Man - урологічні вкладки для чоловіків
  • Seni Active - поглинаючі трусики для активних людей
  • Seni Care - спеціальні засоби для догляду

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.