Лікарня  Matopat

Лікарня Matopat

"безпечне лікування"

Медичні послуги найвищої якості, що надаються професійним медичним персоналом з використанням сучасного обладнання. Комфортні умови перебування пацієнтів у стаціонарі.

Лікарня matopat за 10 років своїєї роботи зайняла чільне місце на карті охорони здоров'я нашого регіону. З самого початку весь персонал прагне надавати своїм пацієнтам новітні методи лікування та комфортні умови перебування у відповідності з існуючими стандартами. Залучення висококваліфікованих лікарів, медсестер, акушерок, що постійно підвищують свій професійний рівень, гарантує, що вибір слогану - Безпечне лікування - повіністю виправданий.

історія бренду

sz_matopat_2001.JPG
2001
Початок
Створення лікарні matopat на основі існуючої з 1998 року Спеціалізованої Поліклініки matopat. Лікарня matopat була першою в нашій області та однією з перших недержавних у Польщі, побудованою як багатопрофільна лікарня з нуля.
matopat_2004.JPG
2004
ISO

Як перша лікарня у Куявсько-Поморському воєводстві, лікарня matopat отримала сертифікат відповідності системі управління якістю ISO 9001:2000. Сьогодні лікарня має оновлений у 2010 році сертифікат ISO 9001:2008.

matopat_2008.jpg
2008
Розширення

Розширення поліклініки при лікарні matopat і створення декількох діагностичних лабораторій, що спеціалізуються в таких галузях як гінекологія, офтальмологія, кардіологія і ендоскопія. У діагностиці та лікуванні використовується обладнання високої якості.

matopat_2011.jpg
2011
RHK
У спеціалізованій лікарні matopat вперше у Польщі була зроблена операція ендопротезування колінного суглобу (був використаний протез RHK, Zimmer).
certyfikat akredytacyjny.jpg
2013
Лікарня приєдналася до групи елітарних лікарень, чия компетентність у наданні медичних послуг була об'єктивно підтверджена сертифікатом Міністерства охорони здоров'я.
2015.png
2015
Отримання сертифікату "Лікарня без болю", присудженого Польським Товариством Досліджень Болю, а також Польським Товариством Анестезології та Інтенсивної Терапії, Товариством польських хірургів, Польським Гінекологічним Товариством, Польським Ортопедичним та Травматологічним Товариством.
2016.jpg
2016
Ми святкуємо Ювілей!
Протягом 15 років ми з тими, хто нас потребує! Кожного року ми даємо 100.000 консультацій і порад спеціалістів, а також здійснюємо близько 3000 операційних процедур та госпіталізацій.
2017.png
2017
Плановані інвестиції в сучасну діагностику та інформатизацію представництв дозволять нам забезпечувати медичний догляд навіть кращої якості.

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.