історія
od 1951 roku

1951

Створюється державне підприємство "Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych"

У м.Торунь, на замовлення Міністерства Оборони і Центрального Управління з постачання гірської промисловості, починається виробництво перев'язувальних матеріалів. Виробництво повинні були закрити після здійснення замовлення, протягом приблизно 6 місяців, проте завдяки високій якості роботи з'являються чергові завдання. ||| Створюється державне підприємство Торунські заклади матеріалув опатрункових, яке вже в половині шістдесятих років починає завойовувати закордонні ринки. Вироби TZMO в цей час потрапляють в європейські, африканські та азійські держави.

1991

Ми акціонерне товариство

Переломний момент в історії компанії: фізичні особи - працівники підприємства, а також представники наукового та медичного середовища, створюють акціонерне товариство АТ «ТЗМО», яке викуповує майно підприємства у держави.

1996

Bella Hungaria Kft

Створення в Угорщині першої іноземної компанії із Групи TZMO

1997

Наші вироби мають сертифікат CE

TZMO SA - перша компанія у медичній галузі Польщі отримала право на маркірування своїх виробів європейським знаком безпеки СЕ.

2003

Виробничі підприємства на східному ринку

Починається виробництво гігієнічних виробів на власних нових підприємствах у Росії і Україні.

2004

Сучасні виробничі лінії

Запускається виробництво повітропроникного ламінату, який замінює плівку у поглинаючих виробах для дітей та дорослих. Це революційна зміна, що підвищує якість виробів і комфорт їх використання.

2005

Сучасна фабрика в Індії

Нова фабрика в Індії починає виготовлення гігієнічних і медичних виробів.

2008

Нові виробничі потужності

Створюються три виробничі підприємства в Поморській Особливій економічній зоні в м. Ковалево Поморське.

2012

Завоювання Америки

Введення виробів для інконтиненції Seni на американський ринок - це наступна інвестиція та виклик для Групи TZMO. Товариство TZMO USA Inc., розташоване в Атланті у штаті Джорджія, послідовно розвиває підприємницьку діяльність.

2013

54 компаній у 17 країнах, 7300 працівників.

Продовжуємо інвестування у 10 країнах: Росії, Литві, Україні, Німеччині, Словаччині, Угорщині, Румунії, США, Індії та Польщі.|||Фінансова Група TZMO SA нараховує 54 компаній у Польщі та закордоном, у яких працює 7300 осіб. Наші товари присутні на 65 ринках Європи, Азії, Африки, Америки та Австралії.

2016

CitoNet Warszawa.

Це вже шостий підрозділ Центрів Послуг в Польщі, які надають сучасні послуги з аутсорсінгу водного прання і підготовки нестандартних стерильних наборів, комплектів медичних виробів, призначених для проведення конкретних медичних процедур. На даний момент Група TZMO має такі Центри Послуг Citonet в Бидгощі, Щецині, Кракові, Лодзі, Забагні і Варшаві.

2017

Нове представництво TZMO Бенілюкс біля Амстердаму

Як глобальна фірма, ми володіємо комерційними компаніями та логістичними центрами на різних ринках. Група TZMO постійно робить інвестиції. У Голландії щойно відкрилося нове представництво та логістичний центр TZMO Бенілюкс.

2018

TZMO SA - nowa siedziba główna w Toruniu

TZMO SA - nowa siedziba główna w Toruniu, składająca się z dwóch części, nazywanych przez pracowników „czarną” i „białą". Ma pięć kondygnacji, w najwyższym miejscu jego wysokość przekracza 24 m. W sąsiedztwie powstaje jeszcze również obiekt Centrum Techniki i Innowacji (CTI). Pracują w nim inżynierowie różnych specjalizacji, konstruujący maszyny i rozwiązania technologiczne dla TZMO, dzięki którym firma osiąga przewagę nad konkurencją.

2019

20-lecie powstania spółki TZMO Deutschland GmbH i wejścia marki seni i seni care na rynek niemiecki

Spółka TZMO Deutschland GmbH swoją działalność rozpoczynała w roku 1999. Dziś oprócz własnej siedziby posiada własne Centrum Szkoleniowa-Marketingowo-Logistyczne w Biesenthal pod Berlinem. W roku 2019 została ukończona kolejna inwestycja - piąta hala logistyczna z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w Grupie TZMO.