історія
1951 рік

1951

Створюється державне підприємство "Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych"

У м.Торунь, на замовлення Міністерства Оборони і Центрального Управління з постачання гірської промисловості, починається виробництво перев'язувальних матеріалів. Виробництво повинні були закрити після здійснення замовлення, протягом приблизно 6 місяців, проте завдяки високій якості роботи з'являються чергові завдання. Створюється державне підприємство Торунські заклади матеріалув опатрункових, яке вже в половині шістдесятих років починає завойовувати закордонні ринки. Вироби TZMO в цей час потрапляють в європейські, африканські та азійські держави.

1991

Ми акціонерне товариство

Переломний момент в історії компанії: фізичні особи - працівники підприємства, а також представники наукового та медичного середовища, створюють акціонерне товариство АТ «ТЗМО», яке викуповує майно підприємства у держави

1996

Bella Hungaria Kft

Створення в Угорщині першої іноземної компанії із Групи TZMO.

1997

Наші вироби мають сертифікат CE

TZMO SA - перша компанія у медичній галузі Польщі отримала право на маркування своїх виробів європейським знаком безпеки СЕ.

2003

Виробничі підприємства на східному ринку

Починається виробництво гігієнічних виробів на власних нових підприємствах у Росії і Україні.

2004

Сучасні виробничі лінії

Запускається виробництво повітропроникного ламінату, який замінює плівку у поглинаючих виробах для дітей та дорослих. Це революційна зміна, що підвищує якість виробів і комфорт їх використання.

2005

Сучасна фабрика в Індії

Нова фабрика в Індії починає виготовлення гігієнічних і медичних виробів. Це одна з найбільших польських інвестицій у цій країні. Для Групи TZMO це величезний шанс долучитися до мільярда потенційних клієнтів, але водночас і значний виклик.

2008

Нові виробничі потужності Plastica

Створюються три виробничі підприємства в Поморській Особливій економічній зоні в м. Ковалево Поморське.

2012

Завоювання Америки

Введення виробів для інконтиненції Seni на американський ринок - це наступна інвестиція та виклик для Групи TZMO. Товариство TZMO USA Inc., розташоване в Атланті у штаті Джорджія, послідовно розвиває підприємницьку діяльність.

2013

55 компаній у 18 країнах, 7600 працівників.

Продовжуємо інвестування у 10 країнах: Росії, Литві, Україні, Німеччині, Словаччині, Угорщині, Румунії, США, Індії та Польщі.Фінансова Група TZMO SA нараховує 54 компаній у Польщі та закордоном, у яких працює 7300 осіб. Наші товари присутні на 65 ринках Європи, Азії, Африки, Америки та Австралії.

2016

CitoNet Warszawa.

Це вже шостий підрозділ Центрів Послуг в Польщі, які надають сучасні послуги з аутсорсінгу водного прання і підготовки нестандартних стерильних наборів, комплектів медичних виробів, призначених для проведення конкретних медичних процедур. На даний момент Група TZMO має такі Центри Послуг Citonet в Бидгощі, Щецині, Кракові, Лодзі, Забагні і Варшаві.

2017

Нове представництво TZMO Бенілюкс біля Амстердаму

Як глобальна фірма, ми володіємо комерційними компаніями та логістичними центрами на різних ринках. Група TZMO постійно робить інвестиції. У Голландії щойно відкрилося нове представництво та логістичний центр TZMO Бенілюкс.

2018

TZMO SA – новий головний офіс в Торуні.

TZMO SA – новий головний офіс в Торуні, що складається з двох частин, названих співробітниками «чорною» і «білою». Він має п’ять поверхів, у найвищій точці його висота перевищує 24 метри. По сусідству також будується Центр Технологій та Іновацій (CTI). У ньому працюють інженери різної спеціалізації, конструюють машини та технологічні рішення для TZMO, завдяки чому компанія отримує перевагу над конкурентами.

2019

20 років TZMO Deutschland GmbH і вихід брендів Seni та Seni Care на німецький ринок.

Компанія TZMO Deutschland GmbH розпочала свою діяльність у 1999 році. Сьогодні, крім власного місця, у неї є власний Навчально-маркетингово-логістичний центр в Бізенталі поблизу Берліна. У 2019 була завершена ще одна інвестиція – п’ятий логістичний зал з новітніми технологічними рішеннями в Групі TZMO.

2020-2021

Інвестиції

Польща, Німеччина, Російська Федерація, Україна, Чехія, Індія, Латвія – це країни, в яких Група TZMO реалізує чергові інвестиції.