Matopat
brandViewProd
matopat_1.jpg
matopat_3.jpg
1.jpg

Matopat

"з турботою про безпеку"

Широкий асортимент медичних виробів.

Під маркою matopat пропонуються медичні вироби високої якості, які протягом багатьох років використовуються на пунктах швидкої допомоги і операційних блоках, у процедурних кабінетах, поліклініках, центрах діалізу та у домашній аптечці. Ми йдемо в ногу з розвитком медичних знань та технологічного прогресу. Ми приймаємо активну участь у покращенні якості медичних послуг у Польщі. Ми постійно вдосконалюємо наші продукти, інвестуємо в інноваційні технології та пошук нових рішень, з метою полегшення умов праці медичного персоналу, а також для того, щоб кожен споживач міг отримати медичні вироби високої якості.

історія бренду

matopat_1951.jpg
1951
Сонце
У м. Торунь, на замовлення Міністерства Оборони та Центрального Управління із забезпечення вугільної промисловості розпочинається виробництво перев'язувальних матеріалів. Виробництво мали закрити після виконання замовлення протягом 6 місяців. Однак, завдяки високій якості виробів, з'являються нові замовлення.
matopat_1952.jpg
1952
Підтримуючі пов'язки
Завдяки якісній роботі було отримано замовлення на виробництво підтримуючих пов'язок для фіксації травмованих кінцівок для потреб армії та вугільної промисловості. Розпорядженням Міністра Легкої Промисловості створено підприємство Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
matopat_1953_1.jpg
1953
Три зміни
У трьох виробничих приміщеннях у будівлі по вулиці Жулкєвскєго, 20/22 працювало близько 400 співробітників у три зміни.
matopat_1964.jpg
1964
Дезінфекція
1964 До середини 60-х років перев'язувальні матеріали стерилізувались у орендованих в армії 2-х дезінфекційних камерах, які знаходилися у дерев'яному бараці і підключалися до котла високого тиску.
matopat_1993.jpg
1993
Вироби під брендом Matopat
Вперше розпочато виробництво наших виробів під брендом Matopat.
matopat_2001.jpg
2001
Перший центр стерилізації
Ми відкрили перший центр стерилізації мережі CitoNet в Лодзі.
matopat_2005.jpg
2005
Bella-Premier
Розпочато виробництво медичних виробів у компанії Bella-Premier в Індії.
matopat.png
2016
Matopat у наші дні
Matopat у наші дні - це більше 10 000 медичних виробів, постійне впровадження вдосконалень, виробничі компанії у Польщі та в інших країнах і більше 50 років досвіду постачання виробів найвищої якості.

асортимент

  • перев'язка ран і компресійна терапія
  • перев'язувальні набори - процедурні та операційні
  • амбулаторні маніпуляції та хірургічне втручання
  • іммобілізація
  • стерилізація
  • імплантація
  • дезінфекція та прання

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.