Bella
brandViewProd
bella_blue.jpg
bella_2.jpg
Tampo Bella
bella_3.jpg

Bella

"комфорт як стан душі"

Гігієнічні вироби для жінок та дівчат

bella - марка гігієнічних виробів для жінок, яка займає провідні позиції на ринках Центральної, Східної та Західної Європи, а також Азії. Під торговою маркою bella пропонується широкий асортимент виробів: гігієнічні поглинаючі прокладки і тампони, щоденні прокладки, косметичні засоби для інтимної гігієни. Протягом багатьох років bella - синонім впевненності, комфорту та безпеки; марка, яка постійно розвивається. Успіх бренду bella - це, у першу чергу, піклування про якість продукції, розуміння потреб клієнтів та рух уперед разом з передовими технологіями.

історія бренду

historia-60te.jpg
1976
Bella Donna
У Торунському Заводі Перев'язувальних Матеріалів розпочинається виробництво гігієнічних виробів для жінок - поглинаючі гігієнічні прокладки Donna. Змінилася і назва. Прокладки стали називатися Bella Donna, що в перекладі з італійської означає "красива жінка".
bella_1983.jpg
1983
Початок
Розпочинається виробництво гігієнічних виробів під брендом bella.
bella_1989.jpg
1989
Panty Classic
Компанія TZMO першою в Польщі розпочала виробництво целлюлозних щоденних прокладок, які у 90-ті роки отримали назву E-Day, а сьогодні відомі під маркою Panty Classic.
bella_1994.jpg
1994
Bella Nova
bella Nova, що означає перші прокладки з крильцями. Торунський Завод Перев`язувальних Матеріалів був першим виробником прокладок з крильцями.
bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta
Розпочалось виробництво ультратонких прокладок всього 2 мм, які стали більш комфортними у використанні.
bella_1996.jpg
1996
Bella Intima
Відразу після запуску виробництва ультратонких прокладок, компанія TZMO розпочинає виробництво ультратонких щоденних прокладок - bella PANTY ultra. Цей виріб неодноразово змінювали, а тепер це єдина прокладка на польському ринку, внутрішній шар якої покритий 100% бавовною.
bella_2001.jpg
2001
Tampony
2001 рік - початок виробництва гігієнічних тампонів, рік по тому компанія TZMO приступила до виготовлення тампонів з аплікаторами.
bella_2004.jpg
2004
Рік інновацій

Рік інновацій! Захисний шар у гігієнічних виробах замінюється "повітропроникним" ламінатом. Сьогодні відмінною особливістю усіх гігієнічних виробів bella є здатність пропускати повітря.

bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose
2007 введення на ринок ароматизованих прокладок - bella PERFECTA rose та bella PERFECTA violet .
bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens
bella for Teens - перша у Польщі лінійка гігієнічних виробів, розроблених спеціально для підлідків. Це тампони, гігієнічні та щоденні прокладки різних кольорів і ароматів.
2013
Вироби з рослинними екстрактами
Створення лінії гігієнічних продуктів: прокладок для критичних днів та на кожен день, збагачених рослинними екстрактами вербени, липи та подорожника.
bella2016.png
2016
Bella Ideale
Створена преміум лінія гігієнічних виробів для жінок Bella Ideale. Вона включає в себе гігієнічні прокладки для критичних днів з іноваційною системою StayDrai™ і винятково м'які щоденні прокладки з системою StaySofti™.

асортимент

  • Bella Perfecta - супертонкі прокладки
  • Bella for Teens - гігієнічні прокладки, щоденні гігієнічні прокладки і тампони
  • Bella Panty - щоденні гігієнічні прокладки
  • Bella Tampo – тампони
  • Bella Control – вироби для нетримання

перехід на сторінку бренду

наші бренди у світі

zasieg.jpg

Наша продукція продається на більш ніж 60 ринках: в Європейському союзі, у Центральній і Східній Європі, Африці і Далекому Сході.