навчання

inny11.jpg logo
Розвиток компанії – це процес безперервного інвестування в людський капітал. Цінуємо прагнення та захоплення наших співробітників, стимулюємо їх підвищувати свою кваліфікацію і вдосконалювати знання. Пропонуємо можливість часткового фінансування навчання, пов’язаного з виконуваною роботою.
Ми розвиваємо ідею внутрішнього і зовнішнього навчання, яке вдосконалює знання на посаді, яку займає співробітник, і готує до нових звершень в майбутньому.

З метою необхідності проведення постійного навчання була створена TZMO S.A. training group – група професійних тренерів, які проводять навчання по продукту, а також професійні тренінги, адаптовані під індивідуальні потреби групи. Таким чином, ми сприяємо як професійному, так і особистому розвитку, цим самим мотивуючи та надихаючи співробітників.

Процес навчання починається з адаптаційної програми. Розроблений нами пакет навикового тренінгу дозволяє новому співробітнику ознайомитись з організаційною структурою, нашими виробами, а також з процесом і правилами роботи в організації.

кар'єра