напрями діяльності

glowna2.jpg logo
Група TZMO SA веде різноманітну виробничу, комерційну і обслуговуючу діяльність. Широкий спектр зумовлює те, що ми постійно потребуємо нових співробітників, особливо в стратегічних напрямках бізнесу, таких як:

продажі

робота у відділі продажів – це не тільки тісне співробітництво з нашими клієнтами, але також постійний пошук нових споживачів як в Польщі, так і за кордоном. Співробітники відділу продажів можуть реалізовувати свій потенціал на споживчому, фармацевтичному і медичному ринках. Кращих з них запрошуємо брати участь у створенні і розвитку структури продажів на глобальному ринку.


перелік посад

спеціаліст по обслуговуванню клієнтів
торговий представник по ключовим клієнтам
медичний представник
регіональний менеджер з продажу
торговий представник по фармацевтичній оптовій торгівлі
консультант з просування продукту
координатор з розвитку медичних виробів

кого ми шукаємо

якщо ви природжений комерсант, а переговори і безпосередній контакт з клієнтами – це захоплення, безперечно, ви знайдете себе у відділі продажів. Ми шукаємо людей, які не бояться перешкод, налаштовані на завоювання нових ринків і клієнтів, які досконало володіють іноземними мовами: німецькою, англійською або російською. Найбільш відповідні кандидати – це, перш за все, випускники напрямків менеджмент, економіка або маркетинг.маркетинг

Креативність – це наше захоплення і стимул до дії. Ми збираємо кращих професіоналів, які постійно піклуються про імідж марки і тісно взаємодіють зі співробітниками з різних країн в процесі розробки глобальної стратегії бренду.


перелік посад

спеціаліст з маркетингу
спеціаліст по продукту
спеціаліст по просуванню
координатор по рекламі
менеджер бюро управління маркою

кого ми шукаємо

ми шукаємо людей, для яких креатив – як повітря. Співробітник відділу маркетингу повинен бути не тільки кмітливим та ініціативним, але також мати здібність до керування декількома проектами паралельно. Він повинен досконало володіти іноземними мовами: німецькою, англійською або російською, а також бути впевненим користувачем комп’ютера. Для роботи у цьому відділі краще за все підійдуть випускники економічного напрямку по спеціальності маркетинг.фінанси

Ефективне фінансове управління являється основою прибуткового бізнесу. Тому наш фінансовий відділ – це більше, ніж обробка даних, цифр і здача звітностей. Наші фінансисти приймають безпосередню участь в створенні стратегії розвитку компанії. Співробітники відділу, в першу чергу, займаються корпоративною бухгалтерією, а також контролем компаній в Польщі та за кордоном.


перелік посад

фінансист-контролер
спеціаліст по управлінню бюджетом і контролю витрат
бухгалтер
спеціаліст по управлінню ліквідністю
бухгалтер по заробітній платі

кого ми шукаємо

Кандидати, яких ми шукаємо повинні поєднувати в собі жагу до навчання в галузі фінансів з бажанням постійно самовдосконалюватись, як на локальному, так і на міжнародних ринках. Важливим для нас являється вміння робити висновки і наполегливо прагнути досягнення цілі. Відповідні кандидати – це люди з досвідом роботи в сфері здійснення контролю, управлінського обліку, бухгалтерії, які вільно розмовляють англійською, російською або німецькою мовами, а також професійно володіють excel, знайомі з системою класу erp.технологія

Пошук інноваційних ідей, розвиток нових матеріалів, а також створення нових технологій – це основна задача наших технологічних відділів, лабораторій і науково-дослідного центру. Професіоналів об’єднує одне прагнення: створення виробів найвищої якості, визнаних на світових ринках. Сучасний завод Plastica Sp. o.o. , розташований у м. Ковалево Поморське – це приклад найбільш іноваційних iнвестицiй.

перелік посад

Технолог
Контролер якості
Начальник виробництва

кого ми шукаємо

Кандидати, яких ми шукаємо - це люди, здатні міркувати в напрямку ідей щодо покращення якості виробів, спираючись на новітні тренди і потреби клієнтів. Ми шукаємо людей відкритих до змін, послідовних у своїх діях, з високим почуттям відповідальності. Відповідні кандидати – це випускники технологічних та хімічних вузів, з високим рівнем знання англійської, німецької або російської мови.логістика

Для задоволення потреб клієнтів ми безперервно працюємо над пошуком кращих логістичних рішень. Наша ціль – планування і контроль ланцюга поставок таким чином, щоб наші вироби завжди були доступні споживачу. Постійно інвестуємо в будівництво і розвиток сучасних логістичних центрів, як в Польщі, так і за кордоном.


перелік посад

Спеціаліст з логістики
Спеціаліст з планування
Спеціаліст з транспорту
Спеціаліст з управління автопарком
Спеціаліст митної служби

кого ми шукаємо

Вміння мислити стратегічно – це здатність, якою повинні володіти співробітники відділу логістики. Ми шукаємо людей, яким легко приймати ключові рішення, а також працювати в умовах браку часу і стресу. Відповідні кандидати – це люди з документально засвідченим досвідом в управлінні ланцюгом поставок, які розмовляють англійською, німецькою або російською мовами.кадрова служба

Ретельний пошук талантів, від яких залежить успіх компанії – це одна з багатьох задач відділу кадрів. Професіонали в своїй справі піклуються про підтримку і мотивацію співробітників компанії, а також про їх професійний розвиток. Ми віримо, що навчання – це ключ до успіху, тому разом з TZMO training group безперервно працюємо над підготовкою тренінгів і навчальних програм, створених відповідно до потреб нашої організації.


перелік посад

Спеціаліст з кадрів
Спеціаліст з навчання
Спеціаліст з кадрової роботи

кого ми шукаємо

Вміння легко будувати довготривалі стосунки та мотивувати співробітників на основі найсучасніших методів – це навички, які ми очікуємо від наших кандидатів.  Відповідними претендентами є ті, хто має підтверджений досвід роботи у сфері управління персоналом, «м’яких» HR чи бізнес-тренінгах, та володіє англійською, німецькою чи російською мовами.

кар'єра