методи відбору кандидатів

inna19.jpg logo

Стратегію розвитку групи TZMO S.A. ми здійснюємо за допомогою співробітників компанії. Їх потенціал, знання, вміння, прагнення дозволяють нам втілювати намічені цілі і впроваджувати нові виробничі, фінансові і комерційні рішення. У процесі відбору кандидатів, ми особливо звертаємо увагу на:

  • Креативність. Для нас це погляд на проблему з різних точок зору, вміння використовувати свої знання і мислення для того, щоб знайти найоригінальніші, і в той же час, оптимальні рішення, які найчастіше виходять за межі стандартних схем.
  • Гнучкість. Для нас це вміння знайти себе в новому мінливому середовищі, вміння легко адаптуватися до змін, які спонукають до дії.
  • Бажання постійно удосконалюватись. Для нас це прагнення до постійного особистісного розвитку. Вміння співпрацювати. Для нас це означає доброзичливе відношення до людей із різноманітного середовища, культури; вміння вислухати і грамотно виражати свої думки. 

 


 

Попередній відбір

Аналіз резюме

На цьому етапі документи ретельно аналізуються спеціалістами hr-департамента TZMO S.A. (враховуючи, перш за все, освіту і професійний досвід)

Інтерв’ю

Завдяки цій зустрічі ми маємо можливість ще більше дізнатись про професійний досвід і освіту кандидата, а також ознайомитись з його мотивацією. Цей етап часто проводиться за допомогою skype, завдяки якому ми можемо розмовляти з кандидатами із віддалених куточків Польщі і світу.Аналіз

Усвідомлюючи, що саме люди створюють успіх, ми намагаємось відбирати кандидатів з величезним потенціалом, які задовольняють вимогам посади і гармонічно віллються в корпоративну культуру. Щоб бути впевненими в нашому виборі, в другому інтерв’ю ми користуємось різними інструментами, які допомагають нам перевірити компетенції кандидатів і оптимально співвіднести з профілем посади. На даному етапі у кандидатів є шанс зустрітись з майбутнім керівником.


Інструменти, які використовуються при інтерв’юванні:

  • Основні тести
  • Мотиваційні і особистісні тести
  • Індивідуальні і групові задачі
  • Проби роботи
  • Асесмент-центр

 


Пропозиція роботи

Якщо в процесі відбору ваша кандидатура виявиться найцікавішою, ви можете розраховувати на привабливу пропозицію від TZMO S.A. Про це ми поінформуємо вас спеціальним листом.

кар'єра