місія та цінності

misja-lista.jpg logo
Основою нашої корпоративної культури є новаторство, відповідальність і професіоналізм.

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам вироби найвищої якості, завдяки яким умови життя стануть кращими, зручними та безпечними. Ми намагаємося задовольнити не тільки актуальні потреби, але й передбачити побажання споживачів у майбутньому, тому прагнемо забезпечити їх цими виробами вже сьогодні.

Наші цінності.

Основою нашої корпоративної культури є новаторство, відповідальність і професіоналізм.

firma-odp-doc2.jpgНоваторство

Плануючи експансію на глобальні ринки, пам’ятаємо про новаторський підхід у задоволенні потреб клієнтів. Вироби TZMO SA розробляються з використанням найсучасніших технологій у світі та мають найвищу якість в будь-якій країні, де вони доступні.


opieka-m.jpgВідповідальність

У TZMO SA ми об'єднуємо економічний успіх з громадською діяльністю - організуємо і підтримуємо освітні заходи, які пропагують здоров'я та здоровий спосіб життя, створюючи сприятливу атмосферу для діяльності в інтересах людей, які потребують суспільної підтримки: хронічно хворих, недієздатних осіб та дітей. Ми активно беремо участь у процесі розробки і популяризації в Європі найбільш передових стандартів у галузі охорони здоров'я та соціального захисту.


jakosc-m.jpgПрофесіоналізм

Поєднання досвіду та практичних знань співробітників, які мають багаторічний стаж роботи, креативність та здібності молодих кадрів призводять до утворення оптимальної товарної пропозиції. Знаючи і розуміючи споживачів, ми пропонуємо їм найкращі рішення.

про компанію