екологія

ekologia-m.jpg logo
Дотримуючись гігієни, піклуючись про здоров’я людини, ми пам’ятаємо і про навколишнє середовище. Це наше джерело енергії.  Прагнемо зберегти її чистою та недоторканою, не забуваючи про те, що вона слугує не тільки нам, а й слугуватиме також майбутнім поколінням.

Щоб дерева залишалися зеленимиМи керуємо циклом життя наших виробів таким чином, щоб на кожному етапі їх виробництва, продажу, експлуатації та утилізації мінімалізувати потенційну загрозу для безпеки навколишнього середовища.

Ми піклуємося про те, щоб відходи виробничого процесу могли використовуватись в інших цілях, як вторинна сировина. TZMO SA – єдина компанія в Польщі, яка володіє лініями для рециклінгу з використанням лазерних фільтрів, які очищують перероблюваний матеріал від забруднень. Наші продукти переробки – рециклят – застосовуються у виробництві ящиків для саду та інструментів, горщиків, автомобільних і будівельних аксесуарів.

У лютому 2011 році ми отримали статуетку „Przyjaźni Środowisku" («У злагоді з навколишнім середовищем»), нагороджену на Націольному Екологічному Конкурсі, а також диплом „ Produkt Godny Polecenia" («Продукт вартий рекомендацій») для виробів з органічної бавовни bella cotton BIO.

про компанію