екологія

thumb_ochr.jpg logo
Як свідомий виробник засобів гігієни та косметики, медичних виробів та побутової хімії, ми несемо відповідальність за зменшення негативного впливу нашої діяльності на природне середовище. Ми гарантуємо, що як виробничі, так і інвестиційні процеси здійснюються стабільно - з повагою до природного середовища.

Політика інтегрованої системи управління
групи TZMO

Посилюючи свою участь в екологічному стовпі сталого розвитку, група TZMO прийняла Політику інтегрованої системи управління, яка включає зобов'язання у галузі охорони навколишнього середовища та відповідає вимогам Системи екологічного менеджменту ISO 14001.

перейдіть до Політики інтегрованої системи управління

 

Як група TZMO, ми взяли на себе зобов'язання:

  • покращення екологічних наслідків нашої діяльності,
  • постійне вдосконалення процесів та впровадження сучасних технологій,
  • запобігання забрудненню природного середовища та турбота про його ресурси,
  • стале використання ресурсів під час реалізації нових проектів.

Ми співпрацюємо в ланцюгу поставок з провідними постачальниками сировини, матеріалів, що гарантують найвищу якість компонентів, а також з нашими партнерами у відповідальному використанні ресурсів планети.

Використовуючи інноваційні технічні рішення та сучасні технології виробництва, ми надаємо велике значення мінімізації та запобіганню забрудненню навколишнього середовища.

Ми розробляємо свою продукцію таким чином, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище на кожному етапі життєвого циклу товару:

На додаток до інноваційного підходу до проектування, наша турбота про належний стан машин та пристроїв, планування виробництва та транспорту для забезпечення максимального використання виробничих та логістичних потужностей сприяє зменшенню споживання природних ресурсів та зменшенню утворених відходів.

Група TZMO активно підтримує реалізацію Цілей сталого розвитку відповідно до Порядку денного ООН 2030.

TZMO рухається до НУЛЬОВИХ ВІДХОДІВ

амбіційні зобов'язання групи TZMO щодо відповідального поводження з відходами

Група TZMO взяла на себе зобов'язання досягти амбіційної мети - повного знищення відходів після виробництва, відправлених на звалища до кінця 2025 року.

Програма "TZMO до нульових відходів" доводить, що група TZMO виходить за рамки законодавчих вимог щодо охорони навколишнього середовища, бере участь у повному життєвому циклі споживаної сировини та веде відкритий діалог із зацікавленими сторонами, спрямований на підтримку припущень кругової економіки.

Ми підтримуємо переробку пластмас - у нас є лінії переробки в групі TZMO, які забезпечують утилізацію значної частини відходів, що утворюються виробничими компаніями Групи.

Реалізуючи припущення програми TZMO до програми ZERO WASTE, ми підтримуємо реалізацію цілей сталого розвитку:

  • ціль 12 - відповідальне виробництво та споживання
  • ціль 13 - Кліматичні дії
  • ціль 17 - партнерство для досягнення цілей

 

TZMO SA бере участь у побудові системи збору та переробки, а також утилізації відходів упаковки, про що свідчить маркування нашої продукції торговою маркою ""GREEN POINT"". Обов'язок відновлення та переробки виконується через Організацію з відновлення, яка виконує зобов'язання в повному обсязі.
про компанію