дослідження та розвиток

firma-odp-doc.jpg logo
Пошук новаторських ідей, розробка нових матеріалів, а також розробка виробів-новинок - це головне завдання технологічних відділень, лабораторій та науково-дослідницької структури.
Маємо власний Науково-Дослідний Центр Tricomed, який співпрацює з досвідченими науковими інститутами, бере участь у вирішенні питань в галузі медичної інженерії, біотехнології та косметології, а також бере участь в Рамкових Програмах Європейського Співробітництва. Справжнє досягнення Центру - це кілька десятків патентів, багато премій, але найголовніше - престижне місце серед нечисленних виробників біоматеріалів у світі.

Пошук новаторських ідей, розробка нових матеріалів, а також розробка новаторських виробів - це головне завдання технологічних відділень, лабораторій та науково-дослідної структури. Ця співпраця створює ідеальні умови для зародження нових ідей і впровадження їх у життя.

Завдяки поєднанню людських талантів з найсучаснішими технологіями, ми маємо можливість пропонувати нашим клієнтам вироби та рішення, які підвищують комфорт їхньої роботи та щоденного життя, відповідаючи суворим стандартам безпеки і якості. Аби досягти цього, щороку ми проводимо низку інвестицій.

Неоціненним джерелом інформації про застосування наших медичних виробів у щоденній лікарській практиці є Спеціалізована лікарня matopat, що належить групі TZMO SA. Медичний персонал лікарні постійно передає нам зауваження, які стосуються потреб медичних установ, а це означає - вказівка ​​напрямку, яким має йти розвиток наших виробів.

про компанію