cпорт

sport.jpg logo
Наша громадська стратегія - популяризація здорового та активного способу життя. Спорт - це одна з галузей, яку ми підтримуємо. Ми являємося організатором і партнером багатьох міжнародних і локальних заходів.

МИ ПОПУЛЯРИЗУЄМО АКТИВНИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Наша соціальна стратегія - просування здорового та активного способу життя. Спорт - це ще одна галузь, яку підтримує компанія. Ми являємося організатором і партнером багатьох міжнародних і локальних заходів.

Вболіваємо за професійних тенісистокbella cup 3.jpeg

Протягом багатьох років ми є організатором і головним спонсором двох Міжнародних Турнірів з тенісу для жінок bella Cup.

Тенісний турнір для професіоналів проходить в м.Торунь з 1995 року і є одним з найдавніших і найбільших професійних тенісних турнірів для жінок, що організовувалися у Польщі. У 2005 році він був удостоєний премії Польського Тенісного Союзу за внесок і зусилля, направлені у розвиток і популяризацію тенісу у Польщі.

bella Cup є частиною циклу Міжнародної тенісної федерації (ITF WOMEN'S CIRCUIT). Дані турніри - шанс, який відкриває спортсменкам шлях до наступних професійних турнірів і дозволяє набрати бали у класифікацію ВТА (World's Tenis Association).

Любительський Турнір bella Cup проходить у Білорусії, Казахстані, Вірменії, Грузії, Киргизії, Узбекистані, Азербайджані, де користується величезною популярністю серед жінок і дівчат.

Підтримуємо захоплення інвалідівseni cup.png

Серед багатьох громадських подій, які підтримує TZMO SA, особливою є Міжнародна Футбольна Ліга Інвалідів Seni Cup.

Це ініціатива, спрямована на осіб з психоневрологічними захворюваннями, вихованців будинків-інтернатів. Спорт для них - чудовий спосіб терапії, який сприяє розвитку фізичної форми, навчає стійкості і співробітництва в колективі. Участь у змаганнях - це хороший спосіб відійти від повсякденності, пізнати світ і здійснити свої мрії. Учасники Ліги можуть відчути себе професійними футболістами і повірити, що можуть досягти ще більшого.

Однією з цілей Ліги є також інтеграція інвалідів з суспільством. Ми намагаємося показати, що на футбольному майданчику всі рівні, бо всі однаково радіємо успіхам і однаково відчуваємо гіркоту поразки.

У рамках Ліги проводяться кваліфікаційні турніри в Польщі та за кордоном, переможці приїжджають на фінальний турнір у м. Торунь.Seni Cup в цифрах:


- Команда, члени якої проживають у найбільш віддаленому місці від фінального турніру, представлена ​​будинком - інтернатом з Іркутська, це понад 8 тис. км від Торуня

- Найстаршим учасником змагань був 87-річний чоловік, наймолодшому було 12 років.

- Роздано 12000 медалей

Підтримуємо розіграші пляжного волейболу

У червні на торуньському Новомєйскому Ринку на два тижні з'являються

два піщані спортмайданчики для пляжного волейболу. Все для того, щоб серед

готичних пам'яток розіграти відбіркові матчі Пляжного Волейболу Жінок і Чоловіків – ПЛЯЖ ГОТИКИ.

На спортмайданчику з'являються найкращі польські пляжні волейболісти.

У перервах вболівальники можуть взяти участь у спортивних тренінгах та заняттях

фітнесом. Генеральний спонсор цієї події - bella і eva sun.

Популяризуємо йогу на свіжому повітрі

Ми - спонсор проекту "Joga w parku" ("Йога в парку"), який пропагує здоровий і активний спосіб життя. Щороку з липня по серпень, щонеділі у багатьох містах Польщі кожен може взяти участь у безкоштовних сесіях йоги на свіжому повітрі. Додатково, в рамках акції проводяться лекції на тему здорового способу життя.

Підтримуємо Фітнес-конвенції

TZMO S.A. - спонсор Фітнес-Конвенції у день Св. Миколая (6 грудня). На цю подію щороку в м.Торунь приїжджають сотні інструкторів та любителів фітнесу обмінятися досвідом і продемонструвати нові техніки.

про компанію